HOLCIM (România) SA face angajări

Operator dispoziţii livrareholcim

Principale responsabilități:

Completează corect și în timp toate documentele aferente livrărilor de marfă;

Validează livrările în conformitate cu planificările efectuate de către dispecerii distribuție;

Verifică valabilitatea contractelor și existența sortimentelor de ciment, în cazul livrărilor ex works;

Răspunde cu promptitudine solicitărilor clienților interni și externi și soluționează aspectele semnalate;

Răspunde de arhivarea documentelor emise.

Candidatul ideal va avea:

Studii medii și minim 1 an experiență profesională pe un post similar;

Cunoștințe de MS Office;

Cunoaște documentele legale de însoțire a mărfurilor;

Integritate, colaborare, determinare în obținerea rezultatelor.

Cei interesați sunt rugați să trimită un CV, însoțit de o scrisoare de intenție, la adresa de e-mail adrian.croitoru@lafargeholcim.com, fax 0248-557160 sau adresa de mai jos, până la data de 22/04/2016.

Așteptăm cu interes candidatura dumneavoastră!

Persoană de contact: Adrian Croitoru, Câmpulung

tel. 0740 308 536

Holcim (România) SA

Valea Mare Pravat, jud Arges

tel: (0248) 557100; fax: (0248) 557160

www.holcim.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

NOTIFICARE
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.