HOLCIM ANGAJEAZĂ!

Dispecer

Echipă: Distribuție

Oraș: Câmpulung Muscel

Manager direct: Manager Distribuție

Responsabilități principale:

  • Preia comenzile clienților și realizează planificarea acestora.
  • Asigură respectarea termenelor și a standardelor de calitate a livrărilor.
  • Ia măsuri pentru optimizarea livrărilor de produse și materii prime și a costurilor de transport.
  • Menține legătura cu transportatorii și clienții și rezolvă eventualele probleme apărute în livrări.
  • Asigură corectitudinea informațiilor despre livrări înregistrate în sistem.

Candidatul pe care îl căutăm va avea:

  • Studii medii.
  • Experiență relevantă într-un rol similar.
  • Foarte bune abilități de comunicare și relaționare.
  • Orientare către client, abilitatea de a lua decizii și de a acționa rapid.
  • Abilități în operare PC.

Ce oferim: un mediu de lucru care încurajează performanța și dezvoltarea continuă, pachet salarial motivant, premiu de performanță, pachet flexibil de beneficii.

Candidații interesați sunt rugați să trimită un CVla adresa de email hr-rom@lafargeholcim.com sau să sune la nr de tel. 0740 110587, până la data de 31 octombrie.

 Află mai multe despre noi pe www.holcim.ro și  www.lafargeholcim.com.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

NOTIFICARE
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.