Deși mulți ar putea considera că vara este momentul perfect pentru a-și lua o pauză și a se relaxa, liberalii argeșeni sunt hotărâți să profite de această perioadă pentru a pune la punct detaliile esențiale ale campaniei electorale viitoare. Cu un spirit de echipă puternic și o determinare neclintită, aceștia se întâlnesc regulat pentru a discuta strategiile politice care îi vor propulsa către victorie.

Fiecare întâlnire este o ocazie de a analiza atent situația politică actuală, de a identifica punctele slabe ale adversarilor și de a propune soluții inovatoare pentru a câștiga încrederea alegătorilor. Cu o abordare profesionistă și orientată către rezultate, liberalii argeșeni sunt hotărâți să facă diferența în alegerile ce se apropie.

„Zi de vară cu discuții cu mai multe organizații locale argeșene.

Toți ne dorim câștigarea alegerilor prezidențiale de candidatul Partidului Naţional Liberal, Nicolae Ionel Ciucă.

PNL Argeş dezvoltă fiecare organizație pentru ca mesajul liberal să se audă bine în județul nostru.

Mesajul zilei: mobilizare 100% pentru toamnă.”, este succinta declaraţie făcută în urmă cu câteva zile de preşedinta PNL Argeş, ministra Justiţiei Alina Gorghiu.

 

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

NOTIFICARE
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.