A-nceput o nouă stagiune la obişnuitul teatru oferit de-aleşi!

Exact aşa cum ne-am obişnuit, în stilul brambureală totală, aşa a şised cl 2016 013 început anul aleşilor locali din municipiul Câmpulung.
Miercuri, 06 ianuarie, în zi de Bobotează, aleşii câmpulungenilor s-au reunit pentru prima dată pe anul 2016 în cadrul unei şedinţe de îndată.
Consilierii au început şedinţa la ora stabilită, 15.00, însă după ce ordinea de zi a fost votată cu unanimitatea de voturi a celor prezenţi şi chiar s-a aprobat primul proiect de hotărâre (privind acoperirea definitivă din excedentul bugetului local al Municipiului Câmpulung a deficitului secţiunii de dezvoltare pe anul 2015), aleşii au descoperit că nu întrunesc cvorumul necesar pentru a putea lua şi hotărâri.
Concluzia: A-nceput o nouă stagiune la obişnuitul teatru oferit de-aleşi!

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

NOTIFICARE
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.